Jobs - Ponuka práce

This section is in Slovak language, we have open positions only in Slovak republic.

Escape Motions je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom kreatívnych grafických aplikácií. Experimentujeme a hľadáme inovatívne riešenia v oblasti počítačovej grafiky a vizuálnych nástrojov pre umelcov a grafických dizajnérov. Naše aplikácie používajú renomované medzinárodné štúdiá ako Walt Disney, Lucas Arts, ILM, Sony Entertainment, Columbia Pictures. Získali sme viacero ocenení a nominácií - European IT Awards 2016, Hermes Awards Platinum Winner, IT Firma roka 2016.

C++ Developer

Náplň práce:

• programovanie inovatívnych grafických aplikácií v C++ (pod ľubovoľným OS)
• podieľanie sa na architektonickom návrhu softvéru
• rozvíjanie existujúcich aplikácií

Okrem platu Vám ponúkame:

• rôznorodú prácu bez stereotypu v peknom prostredí kúpeľného mesta Piešťany
• priestor pre tvorivosť a iniciatívu
• možnosť aktívne sa podieľať na procesoch firmy
• prácu v priateľskom tíme v Top 3 IT Firme roka 2016
• možnosť odborného a osobnostného rastu

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie: vysokoškolské
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý

Mzda (brutto): Podľa znalostí uchádzača od 1200,- Eur

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pozíciu poprosíme záujemcov o zaslanie svojho CV (vo formáte doc, docx) s upresnením časovej dostupnosti na emailovú adresu: veronika.klimekova@escapemotions.com.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie!